SF2COQI5RC4X3FLL pvenergia.com
+48 668 041 241 info@pvenergia.com /pvenergia

Fotowoltaika dofinansowania - Kompletna obsługa inwestycji w panele fotowoltaiczne.

Elektryczne panele słoneczne wytwarzają prąd elektryczny bezpośrednio z promieniowania słonecznego.

Mikro elektrownię słoneczną można umieścić na dachu, na elewacji czy też w ogrodzie

Nasza Firma posiada bogate doświadczenie

w pozyskiwaniu, projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych na ternie Polski. Nie musicie Państwo angażować swoich środków, ani też czasu na organizację oraz przygotowanie projektu.

Fotowoltaika

Finansowanie

Dotacje

Dokładne przygotowanie w:

Dotacje
Projekt
Sprzedaż
Montaż
Serwis

Pragniemy Pragniemy przedstawić program - „PRĄD ZA DARMO"

Program ma na celu zmniejszenie rachunków za energię elektryczną poprzez zastosowanie instalacji fotowoltaicznej w Państwa Firmie, a jego dodatkową korzyścią jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla do środowiska naturalnego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Klikając w poniższy link zobaczycie państwo przykładowe kalkulacje fotowoltaiczne wykonane przez naszą firmę. Ponadto informujemy, że pracujemy na najbardziej niezawodnych komponentach i jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największego polskiego producenta paneli SELFA PV, amerykańskiego AMISOLAR, japońskiego SHARP, chińskiego KDM, JSPV.

Zespół specjalistów i projektantów

zatrudnionych w PV ENERGI POLSKA – zupełnie bezinteresownie i za darmo – przygotuje projekt z warunkami i Państwa oczekiwaniami oraz opracuje plan finansowania inwestycji. A jeśli zechcecie Państwo pozyskać dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska lub Programu PROSUMENT, przygotuje wniosek w celu uzyskania dotacji do pożyczki 30-40 % kwalifikowanych kosztów, prowadzi zgłoszenie i będzie je konsultował na każdym etapie realizacji.