Fotowoltaika – Finansowanie – Dotacje

Fotowoltaika dofinansowania - Kompletną obsługę inwestycji w panele fotowoltaiczne.


Elektryczne panele słoneczne wytwarzają prąd elektryczny bezpośrednio z promieniowania słonecznego.


Mikro elektrownię słoneczną można umieścić na dachu, na elewacji czy też w ogrodzie.

Oferta Firmy - 1.4 mb - Kliknij aby pobrać

Pragniemy przedstawić program - „PRĄD ZA DARMO”

P rogram ma na celu zmniejszenie rachunków za energię elektryczną poprzez zastosowanie instalacji fotowoltaicznej w Państwa Firmie, a jego dodatkową korzyścią jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla do środowiska naturalnego.

Nasza Firma posiada bogate doświadczenie


w pozyskiwaniu, projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych na ternie Polski. Nie musicie Państwo angażować swoich środków, ani też czasu na organizację oraz przygotowanie projektu.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Klikając w poniższy link zobaczycie państwo przykładowe kalkulacje fotowoltaiczne wykonane przez naszą firmę. Ponadto informujemy, że pracujemy na najbardziej niezawodnych komponentach i jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największego polskiego producenta paneli SELFA PV, amerykańskiego AMISOLAR, japońskiego SHARP, chińskiego KDM, JSPV


Zespół specjalistów i projektantów


zatrudnionych w PV ENERGI POLSKA – zupełnie bezinteresownie i za darmo – przygotuje projekt z warunkami i Państwa oczekiwaniami oraz opracuje plan finansowania inwestycji. A jeśli zechcecie Państwo pozyskać dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska lub Programu PROSUMENT, przygotuje wniosek w celu uzyskania dotacji do pożyczki 30-40 % kwalifikowanych kosztów, prowadzi zgłoszenie i będzie je konsultował na każdym etapie realizacji.