DOTACJA DLA GMIN

DOTACJE DLA GMIN 40%

Pragniemy zaprosić PAŃSTWA GMINĘ do współpracy w  grupowym projekcie dofinansowań „ENERGIA JUTRA”. Projekt skierowany jest dla beneficjentów zainteresowanych wykonaniem instalacji fotowoltaicznych wykorzystujących odnawialne źródła energii w postaci słońca.

W ramach naszego projektu nie jest wymagany żaden wkład finansowy gminy oraz żadna umowa pomiędzy naszą firma a gminą. Dotacje pozyskane przez naszą firmę pochodzą od niezależnych partnerów handlowych i organizacji związanych z ochroną środowiska.

Projekt kierujemy dla wszystkich Gmin, które brały udział w pozyskiwaniu środków  dla swoich mieszkańców w programach OZE typu RPO lub Prosument, a także dla Gmin w których pozyskanie środków nie było możliwe.

W ramach naszego projektu chcieliśmy zaproponować ofertę instalacji fotowoltaicznej z 40% dotacją od cen rynkowych, dla mieszkańców i firm z państwa Gminy.
Warunkiem uzyskania takiej dotacji jest deklaracja minimum 20 osób/firm/instytucji, jakie wezmą udział w projekcie. Nasz projekt nie ogranicza liczby beneficjentów.

Osoby lub firmy po pomyślnym audycie, podpisują umowę bezpośrednio z naszą firmą.
W naszym projekcie nie ma kosztów ukrytych, instalacja nie jest w dzierżawie, nie ma podatku od dofinansowania, istnieje możliwość rozbudowy instalacji, możliwość kredytowania lub leasingu w przypadku firm, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarancja na Ogniwa Fotowoltaiczne – 12 lat na wady ukryte i 25 lat gwarancji na sprawność minimum 80% produkcji, oraz 10 lat gwarancji na inwertery (falowniki).

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy